obraz

Konsorcjum Metroport jest grupą współpracujących ze sobą operatorów MŚP, którym zależy na rozwoju i stałym dostępie do nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W ramach Konsorcjum świadczymy szereg rozwiązań pozwalających Operatorom na oferowanie przez nich najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych.

Pomysł powstania Konsorcjum narodził się w 2007 roku, kiedy to miało miejsce pierwsze spotkanie Operatorów – początkowo tylko z województwa łódzkiego. Główną ideą powstania Konsorcjum była chęć wykorzystania własnego doświadczenia w zakresie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Dzięki połączeniu sił z innymi Operatorami jesteśmy bardziej konkurencyjni przez co możemy negocjować atrakcyjne warunki zakupu z dostawcami usług i sprzętu.

 1. Dzisiaj w skład Konsorcjum wchodzi ponad 30 współpracujących Operatorów ISP z terenu całej Polski. Zasięg działania firm z Konsorcjum można w sumie szacować na 150 tysięcy abonentów usług telekomunikacyjnych.

  Oferujemy Operatorom dostęp do internetu, własną platformę telewizji IPTV MetroTV, usługi mobilne, smsy hurtowe, helpdesk oraz możliwość zakupu sprzętu w atrakcyjnych cenach.

  Metroport w liczbach

 2. 2
  platformy TV:

  IPTV, OTT

 3. 13
  lat doświadczenia

 4. 4
  własne punkty dostępowe

 5. 192
  kanałów telewizyjnych

  w tym 134 HD

 6. 3
  geograficzne niezależne źródła sygnału

 7. 100+
  Operatorów, którzy nam zaufali