Audyt i doradztwo
sprzedażowe.

ikona

Współpracę zaczynamy od audytu procesów sprzedaży w Twojej firmie. Nasi doświadczeni specjaliści odwiedzą Twoją firmę i pomogą wprowadzić usprawnienia, które zwiększą sprzedaż i zadowolenie klientów.

Reklamujesz swoją
własną markę.

ikona

Promujesz własną, a nie naszą markę. My dostarczamy tylko narzędzia. Projektujemy dla Ciebie kampanie reklamowe i materiały marketingowe. Twój sukces jest naszym sukcesem!

Oferujemy pełne wsparcie
marketingowo-sprzedażowe.

ikona

Oferujemy pełne doradztwo w zakresie promocji. Przeprowadzamy audyt sprzedażowy i pomagamy usprawnić obsługę klienta. Co kwartał przygotowujemy Twoją nową kampanię reklamową.

Kompletna
oferta.

ikona

Oferujemy pełen zakres usług hurtowej sprzedaży telewizji, Internetu, telefonii i mobilnego internetu. Jako jedyni na rynku udostępniamy zestaw czterech usług w jednym pakiecie.

Redundancja
sygnału.

ikona

Odbierając od nas Internet z minimum dwóch niezależnych punktów dostępowych, nie musisz już zabezpieczać swojej sieci Internetem od dwóch różnych dostawców. Każdy z naszych punktów dostępowych jest jeszcze zabezpieczony czterema niezależnymi źródłami. Po prostu nie ma możliwości, by Twoi abonenci przestali otrzymywać sygnał!

Zaoszczędzisz
w pakiecie.

ikona

Zamawiając u nas pełny zestaw usług: TV, Internet, telefonia i mobilny Internet, oszczędzasz a komplet usług dla abonenta możesz świadczyć nawet od 55 zł w cenie detalicznej, już na tym zarabiając.

Lokalny ISP
operatorem GSM.

ikona

Mamy w ofercie hurtowe usługi GSM - rozmowy głosowe w telefonii komórkowej, co jest rzadkością na rynku. Nasze stawki są tak konkurencyjne, że można walczyć z największymi polskimi operatorami sieci komórkowych!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a oddzwonimy!

Napisz do nas