obraz

Optymalne pakiety programów TV

 1. Programy są ułożone w pakiety atrakcyjne dla abonentów. Każdy Twój klient znajdzie zestaw pasujący do jego potrzeb i upodobań.
 2. Pakiety dobraliśmy tak, aby zminimalizować opłaty za licencje i zapewnić Ci jak największy zysk.
 1. Nowoczesne usługi w cenie pakietów

  Usługi Net PVR i CatchUP TV wprowadziliśmy na rynek jako pierwsi, mamy więc największe doświadczenie przy ich stabilnym utrzymaniu.

 2. 1
  Net PVR

  Możliwość nagrywania programów w chmurze (na zewnętrznych serwerach internetowych). Zapewniamy do 100 h na nagrania dla abonenta.

 3. 2
  CachUP TV

  Usługa pozwala na oglądanie programów, które zostały wyemitowane przez stacje TV nawet do 7 dni. Każdą audycję zapisaną w ramach tej usługi można przenieść do biblioteki
  Net PVR i zachować na dłużej.

 4. 3
  Timeshift (Pause TV)

  Możliwość zatrzymania i cofnięcia programu nawet o 60 minut i do tego
  w każdym momencie! Nawet na programie, który nie jest aktualnie oglądany przez abonenta!

obraz

Redundancja sygnału – bezpieczeństwo transmisji

Stabilność sygnału TV ma newralgiczne znaczenie na opinię klientów o wszystkich Twoich usług. Aby zapewnić stuprocentową ciągłość transmisji, przywiązujemy ogromną wagę do redundancji sygnału.

Jak zabezpieczamy
nasz sygnał przed zerwaniem

Aby uzyskać niezawodność, sygnał pobieramy z trzech niezależnych źródeł:

 • ikona

  Sygnał satelitarny pobierany jest przez nasze dwie stacje czołowe, oddalone od siebie o 100 km. W wypadku burzy nad jednym polem antenowym, otrzymujemy sygnał z drugiego.

 • ikona

  Trzecie źródło to bezpośrednie połączenie światłowodowe od nadawców, które zapewnia stały dostęp do ponad 70% oferty kanałów telewizyjnych.

 • ikona

  W przypadku awarii lub problemów z pogodą, źródło sygnału przełącza się automatycznie. Dzięki naszym zabezpieczeniom praktycznie nie ma możliwości, żeby Twój klient utracił sygnał.

Mapa punktów dostępowych

Jesteśmy dostępni w większości głównych punktów wymiany ruchu w Polsce. Istnieje również możliwość skorzystania z punktów dostępowych naszych licznych partnerów.

Jeżeli z jakichś względów nie odpowiadają Ci powyższe lokalizacje, skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

mapa dostępności

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a oddzwonimy!

Napisz do nas